Берое U21 завърши наравно 1:1 в домакинството си на Черно море U21 в мач от XII кръг на Младежката група до 21 години. Гостите откриха в 4-ата минута чрез Мартин Костадинов, а Венцислав Иванов изравни пет минути по-късно. „Зелените“ имаха превъзходство през целия нач, но не успяха да го материализират с голове.

В 3-ата минута Кирил Личев центрира от ъглов удар пред малкото наказателно поле от където Диян Димов засече, но защитник на гостите изби на сантиметри пред гол линията.

В 4-ата минута Илиян Неделчев получи пас от ляво, наказателното поле и стреля. Михаил Михайлов отби, топката попадна в Мартин Костадинов, който стреля и откри резултата за 1:0 в полза на гостите.

Две минути по-късно Димитър Трайков изведе Кирил Личев на скорост в наказателното поле, но Християн Христов внимаваше и излезе и улови топката преди халфът на „Берое“ да успее да нанесе удар.

В 9-ата минута Кирил Личев центрира от пряк свободен удар, топката бе избита от защитата, но след това отново центрирана в пеналта, където гостите се опитаха да организират изкуствена засада, която не се получи и кълбото попадна във Венцислав Иванов, който технично преодоля вратаря за 1:1.

Берое U21 (Стара Загора) – Черно море U21 (Варна) 1:1

голмайстори: 0:1 Мартин Костадинов 4′, 1:1 Венцислав Иванов 9′

Берое U21: 1. Михаил Михайлов, 2. Илия Мунин (46′ – 21. Пейчо Енчев), 19. Пламен Тенев (к), 14. Диян Динев, 13. Георги Динков, 91. Жюлиен Бенков, 8. Кирил Личев, 88. Димитър Трайков (86′ – 80. Борислав Желязков), 92. Емин Ахмед, 70. Венцислав Иванов, 17. Александър Манолов (59′ – 11. Даниел Стефанов); резерви: 33. Богомил Цинцарски, 77. Димитър Видев, 81. Александър Колев, 5. Ивайло Ангелов; старши треньор: Иван Гаджев

Черно море U21: 12. Християн Христов (к), 77. Никола Николов, 23. Георги Гушлев, 4. Александър Йовчев (61′ – 6. Ангел Стоянов), 37. Стефан Иванов, 7. Мартин Костадинов (84′ – 3. Александър Михайлов), 22. Карен Мадоян (61′ – 8. Александър Попов), 21. Емил Илиев, 10. Николай Минков, 9. Кристиан Пешков, 11. Илиян Неделчев; резерви: 26. Кръсто Христов, 17. Красимир Крумов, 69. Димитър Балчев, 15. Мартин Киров
жълти картони: Александър Манолов (32′ – груб фаул) ["Берое"]; Александър Йовчев (29′ – груб фаул), Николай Минков (83′ – груб фаул) ["Черно море"]
главен съдия: Никола Петров (Ловеч)
асистент съдии: Венцислав Банчев (Ловеч), Здравко Николов (Ловеч)
стадион: „Локомотив“, Стара Загора