Част от футболистите на Черно море поляха победата над ЦСКА с 1:0 снощи в морската столица. Най-активни на дансинга в клуб „4as pik” бяха голмайсторът Йордан Юруков, Танко Дяков, Радослав Бачев, Мирослав Манолов и Илко Пиргов. Във веселата футболна компания се забавляваше и д-р Метин Мутлу.

Партито не пропуснаха и баскетнационалите Деян и Калоян Иванови, които на полувремето на мача на Черно море взеха участие в играта на Теди Джорджо „Гол от центъра” и демонстрираха добри футболни умения.

В купона се пуснаха и част от волейболните национали, като присъстващи са забелязали и Мъжа на годината Пламен Константинов.

Ден преди това двамата близнаци Иванови пък бяха VIP гости на първото парти на фейсбук приятелите на популярния клуб под формата на мини карнавал. Сред празнуващите е имало облечени като Клеопатра, фараон, крал, дяволчета, принцеси, мускетари, феи и други приказни герои.