Лидерът в efbet Лига – Черно море, не успя да победи Беса Добри Дол, като двата тима завършиха 0:0 на терените в „Голд Сити“ край турския град Анталия.

В осмата минута Мишаел Алвес опита удар отдалеч, но стражът на Беса се намеси. Десетина след това главният съдия даде дузпа за съперника на българите поради игра с ръка на Живко Атанасов. Арменд Алими стреля много силно, ала Иван Дюлгеров показа чудесен рефлекс и спаси удара.

Седем преди края на първото полувреме Росен Стефанов нацели гредата на Беса след центриране отдясно. Пет след подновяването пък Алвес стреля опасно, но без да затрудни вратаря на тима от Добри Дол.

В 84-ата минута Исмаил Иса вкара гол, който бе причудливо отменен. Алвес изведе нападателя на варненци на стрелкова позиция и той прехвърли вратаря, но реферът посочи игра с ръка на бившия нападател на Левски.

По-рано през деня Черно море направи отново равенство, този път срещу Спартак Кострома.