Защитникът Мено Кох и офанзивният футболист Лазар Туфегджич ще бъдат до последно под въпрос за ЦСКА за гостуването на Черно море тази събота от 15:00 часа на стадион „Тича“ в мача от 18-ия кръг на efbet Лига.

Двамата поучиха контузии при победата с 1:0 в гостуването на Локомотив Пловдив миналата седмица и напуснаха терена преждевременно. Нидерландският централен бранител се падна лошо и си удари главата в земята. Впоследствие от клуба разкриха, че той има мозъчно сътресение, но няма допълнителни усложнения. Туфегджич пък получи разтежение в задната част на бедрото.

startphoto.bg
100 снимки

Двамата не взеха участие при нулевото равенство срещу Локомотив София през уикенда, като те няма да тренират на пълни обороти във вторник и сряда, но е възможно от четвъртък да започната пълноценни тренировки и поне един от тях да попадне в групата за гостуването до морската ни столица.

След изтърпени наказания в състава на Саша Илич за мача с Черно море се завръщат Брадли Де Нойер и Дюкенс Назон.