Едно момче получава неизменен шанс в последните месеци да се доказва в българския футбол. Това е Илиан Илиев-младши, който е син на наставника на Черно море Илиан Илиев и получава от него възможности в мъжкия футбол.

Младокът доказа, че в него има хляб по време на мача с Дунав на "Тича". Той се разписа в 47-та минута, с което изравни резултата на 1:1 и измъкна тима си от конфузната ситуация да изостава, в която беше попаднал точно преди почивката.

Тогава той получи една топка пред наказателното поле и стреля, макар и слабо. Топката обаче мина през куп тела, за да изненада вратаря Благой Макенджиев и да се озове в близкия му ъгъл.

Как се стигна до попадението, можете да разберете от картината в прикаченото видео.