Три победи записаха тимовете на Черно море в Елитните групи до 15,17 и 19 години. И трите успеха дойдоха далеч от дома.

Възпитаниците на Мартин Христов U19 надиграха тима на Национал в София с 2:1. Радослав Златев изведе своите напред в резултата в 22-рата минута, след като засече с глава центриране отдясно на Николай Златев. До края на първата част “моряците” имаха възможности за втори гол, но не успяха да развият докрай своите атаки. В 50-ата минута след нарушение в наказателното поле срещу Николай Златев варненци получиха право да изпълнят дузпа, която бе превърната в гол от Светослав Николов. До края на срещата Черно море можеше да направи резултата класически, но пропуски направиха Николай Златев, Радослав Златев и Светослав Николов. В 93-ата минута домакините намалиха резултата от дузпа.

Съставът на Черно море U19: Стефан Петков, Златин Станков, Наско Янов, Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Алекс Цеков, Николай Златев, Светослав Николов, Денислав Славов, Иван Томов, Радослав Златев (Галин Веселинов, Берк Джевдет, Петър Иванов, Теодор Тотев, Тони Иванов).

Черно море записа успех с 2:1 срещу Дунав Русе в мач от 13-ия кръг на Елитната група до 17 години. В 35-ата минута Стефан Димов откри резултата за тима на Николай Кънчев след асистенция на Жечко Йорданов. Преди това Марин Петков удари гредата, а малко по-късно отново пропусна да реализира от добра позиция. Втората част започна с пропуск на Радослав Петров, който от близо с глава не успя да намери опразнената врата. Все пак варненци стигнаха до втори гол в 75-ата минута. Жечко Йорданов засече с глава центриране след корнер за 2:0. В 90-ата минута домакините от Русе намалиха за крайното 1:2.

Съставът на Черно море U17: Кристиян Енчев, Стефан Димов, Валентин Касабов, Жечко Йорданов, Марин Петков, Константин Веселинов, Серги Кешкерян, Симеон Николов, Мартин Илиев, Берк Бейхан, Толга Мюрвет (Денислав Стойчев, Павел Маринов, Радослав Петров, Делян Илиев, Николай Трифонов, Велиан Момчилов, Алекс Костов)

Оторът на “моряците” U15, водени от Тодор Каменов, победиха Дунав в Русе с 2:0. И двете попадения в мача реализира Пламен Аршев през втората част. Той се разписа в рамките на 4 минути – в 37-ата и 41-вата. Малко по-късно удар на Борис Стойков срещна гредата. През първата част Георги Пасков засече с глава центриране от аутлинията, който обаче много нелогично не бе зачетен заради засада.

Съставът на Черно море U15: Валентин Димитров, Данивл Георгиев, Георги Венциславов, Дениз Хаджиев, Борис Стойков, Пламен Аршев, Йордан Тосков, Георги Пасков, Александър Киров, Кристиян Иванов, Петър Маринов (Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Даниел Райчев, Борис Колчев, Кристиян Стоянов).