Отборът на Черно море записа победа в първия си мач от новия сезон за първенството на ветерани. Ексфутболистите на "моряците" победиха Добруджа с 3:1 на стадиона в Суворово.

Варненци поведоха в резултата в 15-ата минута след автогол. Мартин Христов проби отдясно и върна топката към точката на дузпата, но играч на Добруджа в опита си да пресече подаването реализира в собствената си врата. В 25-ата Тодор Каменов изведе Мартин Христов на стрелкова позиция, който с левия крак вкара за 2:0. През първата част добричлии създадоха едно положение за гол, което бе отразено от стража на Черно море Неделчо Добрев.

В началото на второто полувреме Добруджа върна един гол. Иван Райчев подаде към Неделчо Добрев, който се опита да спре топката, но кълбото мина под крака му и влезе във вратата. В 60-ата минута не бе зачетен гол за добричлии заради засада. В 65-ата Станислав Стоянов центрира в наказателното поле, където Мартин Христов с глава вкара за 3:1.

Съставът на Черно море: Неделчо Добрев, Пламен Панайотов, Иван Райчев, Камен Алексов, Калоян Филатов, Петър Костадинов, Станислав Стоянов, Милен Христов, Мартин Христов, Тодор Каменов, Йонко Пенев (Людмил Любенов, Влади Гочев, Емил Бояджиев, Пламен Павлов, Стилян Ангелов).