Отборът на Черно море победи юношеската формация на клуба до 19 г. в двустранна игра на стадион "Младост". Срещата се игра е две полувремена по 30 минути и бе спечелена от представителния тим на "моряците" с 2:1.

Сукуна реализира двете попадения през първата част. В 15-ата минута нападателят на варненци бе изведен сам срещу вратаря от Георги Илиев и елегантно реализира. 10 минути по-късно Сукуна засече с глава центриране отдясно на Ондрей Сукуп за 2:0. След почивката Ивелин Маджаров намали, останал очи в очи срещу Емо Михайлов. За мъжете игра младият талант от школата Лъчезар Йорданов.

Спаринга пропуснаха Марек Кузма, Атанас Зехиров, Илия Миланов, които са с контузии. Кузма въртя обиколки на стадиона с младия Мартин Минчев, а Зехиров и Миланов тренираха във фитнеса на "Тича".

Съставът на мъжете: Емо Михайлов, Александър Александров, Илиас Хасани, Стефан Станчев, Ондрей Сукуп, Николай Минков, Антон Огнянов, Орлин Старокин, Георги Илиев, Сукуна, Лъчезар Йорданов.

Съставът на юношите: Ростислав Маринов (36-Георги Дончев), Виктор Попов, Георги Топалов, Йордан Радев, Мартин Дичев, Влас Михайлов, Петър Вуцов, Александър Стефанов, Александър Георгиев (36-Данаил Димов), Антоан Вълчев, Кристиян Арсовски (36-Ивелин Маджаров).