Черно море и Етър завършиха 0:0 в двубой от 10-ия кръг на Първа лига. При дебюта на Емануил Луканов "моряците" също не успяха да победят, след като Георги Иванов напусна поста си след незадоволителните резултати на тима от Варна.

Най-интересната ситуация в мача беше в края на двубоя, след като в 85-ата минута Румен Руменов беше задържан от Илиас Хасани в наказателното поле на Черно море, но съдията Никола Попов не отсъди дузпа.

През първата част двата тима опитваха да атакуват съперниковите врати, но чистите голови положения липсваха. Бадара на няколко пъти не успя да прониже Боровик, а за домакините ситуации имаше пред Чунчуков, но и той не беше съсредоточен пред гола.

През втората част Етър тръгна в атака Бадара и Сърмов пробваха мерника си, но несполучливо.

В края на двубоя се стигна и до дискусионната ситуация в 85-ата минута в наказателното поле на "моряците", но съдийски сигнал не последва.

След това равенство Черно море е с 15 точки и заема 6-ото място, а Етър е седми с 11.

Състави:

Черно море: Боровик, Цветков, Чунчуков, Божилов, Александров, Костадинов, Зехиров, Илиев, Хасани, Старокин, Сукуп

Етър: Иванов, Александров, Скерлев, Пехливанов, Минев, Апостолов, Сърмов, Руменов, Вълчанов, Бадара, Иван Стоянов

съдия: Никола Попов