Черно море записа втора победа в контролите за деня. След като победи Лудогорец II с 2:0, записа и класически успех срещу тима на Несебър. Спарингите се играха на стадион "Младост" във Варна.

Черно море започна по-добре срещата и още във втората минута създаде първата опасност пред вратата на втородивизионния тим. Ертан Томбак проби отдясно и бе съборен в наказателното поле, но главният рефер не отсъди дузпа, въпреки че нарушение имаше. Само две минути по-късно Георги Божилов отправи опасен удар, но вратарят на Несебър спаси.

В 22-рата минута Черно море успя да поведе в резултата. Мехди Фенуш проби отляво и върна топката към Жоржиньо, който от точката на дузпата реализира за 1:0. В 33-ата минута Атанас Зехиров проби отляво, финтира бранител и стреля, но встрани от вратата. В 42-рата минута Мариян Огнянов намери нахлуващия на скорост Атанас Зехиров, който от въздуха с крак насочи топката в мрежата на Несебър за 2:0.

В 74-ата минута Ертан Томбак взе топката в собствената половина, проби през центъра и след двойно подаване с Жоржиньо реализира за 3:0, с което оформи и крайния резултат.

Контролата пропускат контузените Радослав Василев, Мартин Костадинов и Даниел Димов.

Съставът: Благой Макенджиев, Илиас Хасани, Атанас Зехиров, Ертан Томбак, Ивайло Марков (80-Йордан Радев), Мариян Огнянов (80-Александър Георгиев), Георги Илиев, Мехди Фенуш, Жоржиньо, Георги Божилов (70-Емил Янчев), Лъчезар Йорданов (46-Виктор Попов).