Старши треньорът на Левски - Хулио Веласкес, подчерта, че в последния мач за сезона от първата четворка на плейофите в efbet Лига срещу Черно море, завършил при резултат 0:0, е било от значение да се демонстрира уважение както към първенството, така и към съперника. Той отново заяви, че е горд от своя отбор и направи кратка равносметка на стореното през пролетния дял.
„Доволен съм от представянето на отбора. Беше важно да покажем уважение към първенството и съперника с днешното ни представяне. От първата до последната минута демонстрирахме, че искаме да спечелим мача. Имахме своите шансове. За пореден път казвам, че съм много горд от феновете и играчите. Доволен съм от нашето представяне генерално. Късметлия съм да имам тези момчета“, започна Веласкес пред DIEMA SPORT.
„Сега най-важното е да се възстановим добре. Периодът за почивка е много кратък. Имаме различни играчи в националните отбори. Сега е време да анализираме случилото се, възможно е да се подобрим, да. Отново повтарям, че съм горд от нашето представяне от януари досега“.
„Оценката ми за първия сезон в Левски е много позитивна. Трябва да повторим нашето представяне. Представянето беше позитивно, но е възможно да се подобрим, със сигурност. Това е нашата цел. Трябва да има и нужната корелация“, завърши Веласкес.