Славия и Черно море играят при резултат 1:0 в двубой от 11-я кръг на efbet Лига.

efbet Лига

1 : 0

• 78’ Карл Фабиен
  • Карл Фабиен получи страхотен пас от Галин Иванов, а крилото нахлу отляво и шутира мощно, като не остави голям шанс на Пламен Иванов да реагира.

78'
  • Денислав Александров бе заменен от Кристиян Балов.

72'
  • Галин Иванов се появи на мястото на Иван Минчев.

71'
  • Уеслен Жуниор вече е на терена за сметка на Едгар Пачеко.

59'
  • Клаудиу Кешеру замени Исмаил Иса.

58'
  • Чунг Нгуен До получи жълт картон.

52'
  • Второто полувреме вече започна.

46'
  • Това бе всичко за първата част.

45+2'
  • Венцислав Керчев задържа противников състезател и получи жълт картон.

29'
  • Домакините организираха нова чудесна атака, като футболист на "белите" проби до самата аутлиния и намери Цветелин Чунчуков, който съумя някакси да вкара топката във вратата на Черно море, но попадението бе отменено поради игра с ръка на нападателя.

22'
  • Черно море отговори с атака през центъра в 11-ата минута. Панайотов се пребори за топката с Керчев и изведе Иса. Таранът отправи силен шут, който насочи под гредата, но Кръстев изби в корнер.

11'
  • Венцислав Керчев бе непокрит в противниковото наказателно поле, като отправи удар с глава, но Пламен Илиев улови.

5'
  • Двубоят вече започна!

• 1'
  • Стадион: Александър Шаламанов
    Рефер: Валентин Железов
    Излъчва: Diema Sport

В 11-а минута Черно море направи чудесна атака през центъра в 11-ата минута. Панайотов се пребори за топката с Керчев и изведе Иса. Таранът отправи силен шут, който насочи под гредата, но Кръстев изби в корнер.

В 22-а минута домакините организираха нова чудесна атака, като футболист на "белите" проби до самата аутлиния и намери Цветелин Чунчуков, който съумя някакси да вкара топката във вратата на Черно море, но попадението бе отменено поради игра с ръка на нападателя.

Последва по-спокойна игра до заключителните секунди на първата част. В тях Стоянов отправи силен и неточен удар отдалеч.

Карл Фабиен получи страхотен пас от Галин Иванов, а крилото нахлу отляво и шутира мощно, като не остави голям шанс на Пламен Иванов да реагира - 1:0 за Славия.

Стартови състави:

Славия: 12. Николай Кръстев, 6. Мартин Георгиев, 5. Велко Йеленкович, 37. Венцислав Керчев, 22. Куентин Зеедорф, 71. Кристиян Стоянов, 19. Чунг Нгуен До, 77. Иван Минчев, 11. Карл Фабиен, 7. Денислав Александров, 9. Цветелин Чунчуков

Черно море: 33. Пламен Илиев, 3. Живко Атанасов, 4. Росен Стефанов, 6. Виктор Попов, 15. Даниел Мартин Хил, 71. Васил Панайотов, 88. Ренан Арияш, 11. Едуардо Фернандес, 23. Едгар Пачеко, 10. Мазир Сула, 9. Исмаил Иса.